Tasarım

Tasarım; bilişsel bilim, psikoloji, insan bilgisayar etkileşimi, kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü gibi çok önemli istatistiksel, bilimsel ve teknolojik bilgilerle harmanlanarak, başlı başına marka ve hikayesine özgü olarak yaratılması gereken, bir sanat eseridir. Sadece bir görsel üretimi olarak bakıldığında, hiçbir zaman başarı getirmeyeceği gibi, aynı zamanda yönlendirici olma özelliğini kaybeder ve verilmek istenen mesajı doğru duygularla iletemez hale gelir.

Şirketimiz, bu evrede sizlerin ihtiyaçlarına yönelik bir çalışma yapabilmek adına; hikayeniz, markanızın hikayesi, markanızın geçmişi, vizyon ve stratejilerinizden edindiğimiz bilgilerle, tasarım konusunda köklü bir çalışma sağlıyor. Eğer yeni bir marka oluşturuyorsanız ve yeni bir isim oluşturuyorsanız, hem isminizin yaratılması hem de isminize özel hikaye yazılmasını da üstleniyoruz. 

Hemen şirketimiz danışmanları ile görüşme sağlayıp, merak ettiğiniz tüm konularda detaylı bilgi sahibi olabilir, bu yolculuğa bizlerle çıkabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik

₺ 2000

Logo Tasarımı

₺ 500

Marka Tasarımı

₺ 5000

Arayüz Tasarımı

₺ 2500
Filters
Sort
display