Hakkımızda

Caty, 2000 yılından bu yana yazılım alanında hizmet veren profesyonellerin oluşturduğu bir özel grup tarafından ilk olarak ABD'de kurulmuş, daha sonra İngiltere'de hizmetlerine devam etmiş bir girişimin Türkiye şubesi olarak hizmet vermektedir. Caty'nin temeli; yazılım, dijital ve reklam, vergi ve hukuk alanlarının birleşimi ile güçlü bir şekilde oluşturulmuş, projesi her ölçekte şirkete hizmet verebilmek adına özel tasarlanmıştır.  

Caty; «Dünyada görmek istediklerimizi üretmeyi, farklı kültürlerde ve sayısız ülkede insanların yaşamlarını iyileştirmeyi hedefliyoruz.» sloganı ile ilerlemektedir.

Caty, bu site üzerinde yayınladığı projelerle yaptığı gelirin bir kısmını ortak hedeflere sahip olduğu vakıflara bağışlamayı seçmekte, ancak gelirinin çok büyük bir kısmını ise kendi ürettiği projelere ve fikirlere yatırma mantığı ile ilerlemektedir. Bu kapsamda, yaratmayı planladığımız projelerle, gelişmiş son teknolojinin gücünü kullanarak ve yeni teknolojiler keşfederek, insanların hayatlarını kolaylaştırmayı ve gezegenimizi daha yaşanılabilir bir yer haline getirmeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda Caty üzerinden yaptığımız ticaret, aslında kar amacı gütmeyen projelerimizin finansal ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Filters
Sort
display